Aktualności


14-08-2012

Przypominamy zawodnikom o konieczności dokonywania przed rejestracją wpłaty za trzy pierwsze hole. Zgodnie z Regulaminem Lokalnym, który zostanie umieszczony na stronie zawodów, opłata za jeden hol wynosi 120 zł. Piloci, którzy dokonali wpłaty za hole w niższej wysokości proszeni są o uregulowanie różnicy bezpośrednio przed rejestracją w biurze zawodów. 


08-08-2012

Informujemy, iż w trakcie zawodów istnieje możliwość wykupienia posiłków w znanym wszystkim, którzy już wcześniej u nas bywali, Zajeździe Karolina w Agatówce (5 minut jazdy samochodem od Lotniska - 2 km). W tym roku, dla uczestników zawodów oraz osób towarzyszących, przygotowano ofertę promocyjną: całodzienne wyżywienie (śniadanie oraz obiado-kolacja) za 40 zł od osoby, względnie osobne śniadania lekkie + wyprawka (15 zł) oraz obiado-kolacje (25 zł). Dla pilotów oraz ich ekip Zajazd przygotował osobne pomieszczenia z dedykowaną obsługą, w celu zapewnienia sprawnego i szybkiego wydawania posiłków. Wszystkich, którzy już teraz wiedzą, że chcieliby skorzystać z oferty, prosimy o wstępne potwierdzenie mailowe na adres Aeroklubu. 

Zapraszamy


29-07-2012

Z uwagi na to, iż ilość zawodników chętnych do startu w SMP 15m przekracza regulaminowy limit, zwracamy się z uprzejmą prośbą o niezwłoczne informowanie organizatora zawodów o ewentualnej rezygnacji ze startu zawodników, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w Mistrzostwach. Umożliwi to organizatorowi weryfikację na bieżąco listy zakwalifikowanych zawodników i umieszczanie na liście zawodników z listy rezerwowej.


18-07-2012

Zgłoszenia zawodników do KZS Klub B do dnia 10-08-2012.


Welcome at the airport Turbia

 

 FOTO TYGODNIA

   

    Simply The Best

 

Zuza

 

Red Baron 

 


14-06-2012

patronat honorowy - szybowcowe mistrzostwa polski 2012

Aeroklub Stalowowolski oraz Wszyscy związani z organizacją Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasie 15m - Stalowa Wola 2012, dziękują Władzom Województwa Podkarpackiego oraz Prezydentowi Miasta Stalowa Wola, za wsparcie i uczestnictwo w organizacji zawodów.


08-01-2012

Od dziś jest możliwość rejestracji w zawodach.